زمین – به زمین نشستن همراه ایرانی تلگرام

زمین – به زمین نشستن: همراه ایرانی تلگرام مکالمه ایرانی اینترنت تلگرام ک استفاده اینترنت

گت بلاگز اخبار اجتماعی امکان تردد سرویس‌های مدارس دارای برچسب در طرح زوج و فرد / فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: سرویس مدارس می‌توانند با برچسب در محدوده زوج و فرد تردد کنند. 

امکان تردد سرویس‌های مدارس دارای برچسب در طرح زوج و فرد / فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد: امکان تردد سرویس های مدارس دارای برچسب در طرح زوج و فرد

عبارات مهم : ایران

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: سرویس مدارس می توانند با برچسب در محدوده زوج و فرد تردد کنند.

به گزارش ایسنا، عیسی فرهادی در آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب خاص مدارس شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آیین نامه تصویب شده است به وسیله دولت در خصوص سرویس مدارس، گفت: این آیین نامه سال ها بود که به صورت ناقص اجرا می شد و امسال ساماندهی مناسبی در جهت این آیین نامه جهت سرویس مدارس شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران انجام شده است است.

امکان تردد سرویس‌های مدارس دارای برچسب در طرح زوج و فرد / فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد

وی افزود: یک میلیون و 100 نفر دانش آموز در شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران همزمان با شروع سال تحصیلی مشغول به تحصیل می شوند که از فردا و روز شنبه رسما سال تحصیلی جهت این دانش آموزان شروع خواهد شد لذا همه باید کمک کنیم امورات آموزش و پرورش سهل تر انجام شود.

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران ادامه داد: 20 درصد از این دانش آموزان از سرویس مدارس استفاده می کنند لذا جهت جلوگیری از پراکندگی سرویس مدارس و ساماندهی آنها با همکاری شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران و هدایت و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی امیدواریم امسال رضایت مندی دانش آموزان و اولیای آنها را که از سرویس مدارس استفاده می کنند داشته باشیم.

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: سرویس مدارس می‌توانند با برچسب در محدوده زوج و فرد تردد کنند. 

وی تاکید کرد: هر ماه رانندگان سرویس مدارس باید آزمایش های سلامت را انجام دهند و برچسبی که در اختیار آنها قرار می گیرد نشان دهنده سلامت ماشین و راننده خواهد بود. همچنین در عنوان ورود به طرح زوج و فرد خودروهایی که برچسب سرویس مدارس را دریافت می کنند می توانند در محدوده طرح زوج و فرد تردد کنند.

فرهادی با اشاره به کنترل سرویس مدارس به وسیله انجمن اولیا و مربیان و همچنین مدیران مدارس، گفت: بی تردید دانش آموزان و خانواده هایی که از سرویس مدارس استفاده می کنند می توانند از مزایای این طرح استفاده کنند و مسئولیت سرویس مدارس بر عهده شهرداری تهران، راهنمایی و رانندگی، انجمن اولیاء و مربیان، آموزش و پرورش و حلقه هایی است که این دستگاه ها را با یکدیگر هماهنگ می کنند. در این راستا اولیا می توانند با مراجعه به مدیران مدارس از طرح سرویس مدارس استفاده کنند.

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: بی تردید در قبال سرویس های مدارس خارج از این سیستم مسئولیتی متوجه دستگاه های ذیربط نخواهد بود و تمامی مسئولیت استفاده از سرویس هایی خارج از این طرح بر عهده خود اولیاء هست. ضمن اینکه از مزایای این طرح نیز بهره مند نخواهند شد.

امکان تردد سرویس‌های مدارس دارای برچسب در طرح زوج و فرد / فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد

وی با اشاره به بهره گیری حدود 240 هزار دانش آموز از طرح سرویس مدارس، تاکید کرد: باید مصوباتی که در جلسات گذشته ساماندهی سرویس مدارس داشته ایم و توافقی که میان دستگاه های ذیربط انجام شده است است که در آن وظایف هر یک به صورت مشخص تعیین و به امضا رسیده است کاملا رعایت شود.

فرهادی ابراز امیدواری کرد: اولیای دانش آموزان همکاری همه جانبه ای جهت هر چه بهتر اجرایی شدن طرح سرویس مدارس داشته باشند تا این طرح الگویی جهت کلان شهرها و سراسر کشور باشد.

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: سرویس مدارس می‌توانند با برچسب در محدوده زوج و فرد تردد کنند. 

فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه جابه جایی و انتقال دانش آموزان در سطح مدارس شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از کثرت زیادی برخوردار است گفت: در این زمینه نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی هستیم.

وی با بیان اینکه به پیشنهاد شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران دیروز به وسیله معاون اول رییس جمهور دستور شروع شروع به کار دستگاه ها با یک ساعت تأخیر ابلاغ شد، اظهارکرد: به علت جلوگیری از ترافیک سنگینی که همه ساله اول مهر اتفاق می افتاد دولت اجازه داد که دستگاه ها ،نهادها و بانک هایی که در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارند با یک ساعت تأخیر کار خود را شروع کنند و مدیران این دستگاه ها و موسسات و بانک ها اختیار دارند این یکساعت را به عنوان مرخصی تلقی کنند و به عنوان تاخیر غیرمجاز محسوب نشود. لذا کارمندان در دو هفته اول مهر می توانند از مرخصی یک ساعته اول صبح به صورت مجاز استفاده کنند تا طرح ساماندهی ترافیک راحت تر انجام شود.

امکان تردد سرویس‌های مدارس دارای برچسب در طرح زوج و فرد / فرماندار پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد

فرهادی با اشاره به چسب هایی که بر روی خودروها قرار می گیرند، گفت:این برچسب مربوط به مینی بوس و ون است و برچسب زرد رنگ نیز مربوط به ماشین های سبک تری مانند تاکسی است که علامت ها پایین برچسب علامت هایی است که در سرویس سامانه شهرداری در بحث طرح ترافیک استفاده می شود تا از جریمه خودروهایی که طرح ترافیک ندارند جلوگیری شود.امیدوار هستیم که که اولیای عزیز همکاری همه جانبه جهت بهتر اجرا شدن سرویس مدرسه را در کلان شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته باشند و امیدواریم امسال الگویی را ارائه دهیم که در سال آتی جهت کلان شهرها . حتی غیز کلان شهرها نیزجنبه اجرایی پیدا کند.

واژه های کلیدی: ایران | دستگاه | استفاده | فرماندار | سرویس مدارس | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz