زمین – به زمین نشستن همراه ایرانی تلگرام

زمین – به زمین نشستن: همراه ایرانی تلگرام مکالمه ایرانی اینترنت تلگرام ک استفاده اینترنت

گت بلاگز اخبار بین الملل این وزیر از پول و نفت زیادی لوس شده است است! , دعوای اردوغان و بن‌زاید

رئیس‌جمهوری ترکیه در ادامه واکنش‌های خشم‌آلود به پیامی که وزیر خارجه امارات متحده عربی منتشر کرد، وی را وزیری لوس به خاطر پول و نفت زیادی، خواند.

این وزیر از پول و نفت زیادی لوس شده است است! , دعوای اردوغان و بن‌زاید

دعوای اردوغان و بن زاید؛ این وزیر از پول و نفت زیادی لوس شده است است!

عبارات مهم : ترکیه

رئیس جمهوری ترکیه در ادامه تصویر العمل هایی خشم آلود به پیامی که وزیر خارجه امارات متحده عربی منتشر کرد، وی را وزیری لوس به خاطر پول و نفت زیادی، خواند.

به گزارش ایلنا به نقل از آناتولی، وزارت خارجه ترکیه، پنجشنبه در تصویر العمل به همرسانی مطلب بی اساسی از سوی «عبدالله بن زاید» وزیر خارجه امارات متحده عربی در مورد «فخرالدین پاشا» افسر عثمانی که با دفاعش از شهر مدینه در برابر شورشیان در تاریخ آشنا شده است هست، «خوله علی الشامسی» کاردار سفارت امارات متحده عربی در آنکارا را فراخواند.

این وزیر از پول و نفت زیادی لوس شده است است! , دعوای اردوغان و بن‌زاید

پیام مورد منازعه ابتدا به وسیله یک کاربر توئیتر منتشر شد که خود را یک دندان دکتر عراقی شاغل در آلمان معرفی می کند. وی در این خبر حاکم عثمانی را که در سال ١٩١۶ در مدینه مستقر بوده جنایتکار توصیف کرد و نوشت که این حاکم که فخرالدین پاشا نام داشته «پول مردم مدینه را می دزدیده» و آنان را به زور از شهر اخراج می کرده و با قطار به سوریه و استانبول می فرستاده هست. در این خبر توئیتری که در مرحله بعد به وسیله وزیر خارجه امارات انتقال یافته (ریتوئیت) شده، آمده است که «این آدم ها (حاکم عثمانی) اجداد اردوغان بوده اند و چنین سوابقی با اعراب مسلمان داشته اند.»

در همان روز، «رجب طیب اردوغان» مدیر جمهوری ترکیه نیز در تصویر العمل به خبر عبدالله بن زاید، وی را جاهل خواند.

رئیس‌جمهوری ترکیه در ادامه واکنش‌های خشم‌آلود به پیامی که وزیر خارجه امارات متحده عربی منتشر کرد، وی را وزیری لوس به خاطر پول و نفت زیادی، خواند.

اردوغان گفت که «این وزیر از پول و نفت اضافی لوس شده است است.» اردوغان اضافه کرد: «بی ادب! آن وقت که اجداد من از مدینه دفاع می کردند، اجداد تو کجا بودند؟»

اردوغان با تأکید بر اهمیت نقش ترک ها در دفاع از اسلام می افزاید: «محافظت از امانت های مقدس در کاخ توپکاپی همراه با تلاوت ٢۴ ساعته قرآن هر لحظه ادامه دارد. ولی اگر از کسی که چنین بی احترامی و تحقیری کرده است بپرسید که این امانات چیست، مطمئن باشید که نمی داند. اینها اینگونه جاهل هستند.»

واژه های کلیدی: ترکیه | تصویر | مدینه | امارات | اردوغان | وزارت خارجه | رجب طیب اردوغان | امارات متحده عربی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz