زمین – به زمین نشستن همراه ایرانی تلگرام

زمین – به زمین نشستن: همراه ایرانی تلگرام مکالمه ایرانی اینترنت تلگرام ک استفاده اینترنت

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ، پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد / کرملین

یکی از مشاوران رئیس‌جمهوری روسیه گفت، رئیس‌جمهوری آمریکا در تماس تلفنی ماه گذشته ولادیمیر پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد ولی دو کشور هنوز رایزنی‌ مقدماتی جهت برگ

ترامپ، پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد / کرملین

کرملین: ترامپ، پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد

عبارات مهم : روسیه

یکی از مشاوران مدیر جمهوری روسیه گفت، مدیر جمهوری آمریکا در تماس تلفنی ماه گذشته ولادیمیر پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد ولی دو کشور هنوز مشورت مقدماتی جهت برگزاری نشست مذکور را شروع نکردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری آمریکا و ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه ۲۰ مارس تلفنی گفت وگو کردند و طی آن ترامپ به پوتین بابت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری روسیه تبریک گفت. کاخ سفید و کرملین در آن وقت اعلام کردند که رهبران دو کشور راجع به دیدار رو در رو صحبت کرده اند.

یوری یوشاکف، از مشاوران پوتین دوشنبه به خبرگزاری های روسی گفت، ترامپ در این تماس تلفنی به طور خاص پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد. با این حال یوشاکف افزود، دولت های دو طرف وقت آن را نداشتند که پیش از پیوستن آمریکا به انگلیس و ده ها متحد دیگر در تحریم روسیه به بهانه استفاده روسیه ز عامل اعصاب جهت مسموم کردن یک جاسوس سابق روس، راجع به هماهنگی نشست تبادل نظر کنند.

ترامپ، پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد / کرملین

سارا هاکبی سندرز، سخنگوی کاخ سفید دعوت ترامپ از پوتین را تایید کرد ولی گفت کاخ سفید جزو “شماری از مکان های بالقوه” بودند که این دو رهبر جهت یک نشست دوجانبه مورد بحث و مشورت قرار دادند. سندرز گفت: همانطور که شخص مدیر جمهوری در ۲۰ مارس تایید کرد، ساعاتی بعد از آخرین تماس با مدیر جمهوری روسیه، دو طرف راجع به یک نشست دوجانبه در آینده ای نه چندان دور در شماری از مکان های بالقوه از جمله کاخ سفید گفت وگو کردند.

برخی از قانونگذاران جمهوری خواه بابت تماس تلفنی ترامپ به پوتین جهت تبریک گفتن پیروزی مجدد مدیر جمهوری روسیه در انتخابات ناراضی هستند. ترامپ در پیامی توئیتری از تصمیمش دفاع کرده و گفت باراک اوباما، مدیر جمهوری سابق آمریکا هم اقدام مشابهی در سال ۲۰۱۲ انجام داد.

یکی از مشاوران رئیس‌جمهوری روسیه گفت، رئیس‌جمهوری آمریکا در تماس تلفنی ماه گذشته ولادیمیر پوتین را به کاخ سفید دعوت کرد ولی دو کشور هنوز رایزنی‌ مقدماتی جهت برگ

واژه های کلیدی: روسیه | پوتین | آمریکا | دونالد ترامپ | ولادیمیر پوتین | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz