زمین – به زمین نشستن همراه ایرانی تلگرام

زمین – به زمین نشستن: همراه ایرانی تلگرام مکالمه ایرانی اینترنت تلگرام ک استفاده اینترنت

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف پدر خشمگین به قتل پسر ‌3 ماهه

مرد خشمگین که طاقت گریه‌های پسر سه ماهه‌اش را نداشت، با کتک‌زدن فرزندش باعث قتل او شد. 

اعتراف پدر خشمگین به قتل پسر 3 ماهه

عبارات مهم : ایران

مرد خشمگین که طاقت گریه های پسر سه ماهه اش را نداشت، با کتک زدن فرزندش باعث قتل او شد.

به گزارش جام جم، 27 خرداد امسال زوج جوانی پسر سه ماهه خود به نام امیرعلی را که بی هوش شده است بود به بیمارستان آیت الله کاشانی محله خزانه انتقال یافته کردند. کودک سه روز درآنجا و بعد 12 روز در بیمارستان رسول اکرم (ص ) پایتخت کشور عزیزمان ایران خوابیدن شد، ولی فوت کرد.

با توجه به مشکوک بودن فوت کودک، پرونده ای در دادسرای ناحیه 11 پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شد و تحقیقات ازوالدین کودک شروع شد. آنها مدعی بودند کودک در منزل حالش بد شده است و بعد از جدال 15روزه تسلیم فوت شده است هست. تحقیقات ادامه داشت تا این که چند روز پیش پزشکی قانونی نظر داد علت فوت نوزاد سه ماهه خونریزی مغزی بر اثر اصابت جسم سخت بوده و او به قتل رسیده هست. بنابراین پرونده جهت تحقیقات زیاد از دادسرای ناحیه 11 پایتخت کشور عزیزمان ایران به شعبه سوم دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و دوم مهر امسال، پدر 30 ساله او به نام جعفر با دستور بازپرس سجاد منافی آذر به اتهام قتل بازداشت شد.

اعتراف پدر خشمگین به قتل پسر ‌3 ماهه

متهم دیروز به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و به قاضی پرونده گفت: خانواده ام زمانی که متوجه شدند همسرم معلولیت دارد، با این ازدواج مخالفت کردند، ولی من به خاطر علاقه ام با او ازدواج کردم. 15 سال است که در مغازه فروش نان فانتزی کار می کنم و آخرین محل کارم در اکباتان هست. با تولد امیر علی خوش حالی زندگی مان زیاد شد. من حقوقم زیاد نبود. پیاده به محل کارم می رفتم و کرایه راهم را بعد انداز و خرج پوشاک او می کردم. در چندماه گذشته دخالت های خانواده ام زیاد شد. آنها مدام می گفتند باید همسرت را طلاق بدهی. اعصابم به هم ریخته بود و اکثر شب ها با زنم دعوا می کردم. روزی هم که بازداشت شدم دومین سالگرد زندگی مشترکمان بود.

متهم به قتل ادامه داد: ساعت 10 و 30 دقیقه صبح بودکه همسرم جهت پرداخت قسط به بانک رفت. ده دقیقه از رفتن همسرم که گذشت از خواب بیدار شدم. امیرعلی بیدار شده است بود و گریه می کرد و آرام نمی شد. اعصابم به هم ریخته بود و طاقت گریه هایش را نداشتم. با دستانم به سرو صورتش زدم که بی هوش شد. با آمدن همسرم او را به بیمارستان بردیم که بعد از 15 روز پسرمان فوت کرد. راز فوت او را پنهان کردم و حتی به همسرم نیز حرفی نزدم. من در اوج خشم ناخواسته او را کشتم و پشیمانم.

مرد خشمگین که طاقت گریه‌های پسر سه ماهه‌اش را نداشت، با کتک‌زدن فرزندش باعث قتل او شد. 

مادر کودک در تحقیقات مدعی شد: شوهرم عاشق پسرمان بود و او در یک لحظه خشم جان فرزندمان را گرفت. فرزندم فوت شده است و اگر شوهرم به زندان بیفتد من دیگر پشت و پناهی ندارم. آشنایان و بستگان به من می گویند تو خودت فرزندت را به زمین انداخته ای و باعث فوت او شده است ای و به دروغ می گویی شوهرت قاتل هست. من همسرم را می بخشم و نمی خواهم بیش از این عذاب بکشد. خانواده همسرم گفته اند در صورتی جهت آزادی شوهرم سند می گذارند که او مرا طلاق دهد. ما یکدیگر را دوست داریم. شوهرم یک اشتباه کرد و ناخواسته جان فرزندمان را گرفت.

مرد 30 ساله به اتهام قتل عمد پسر سه ماهه اش با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

واژه های کلیدی: ایران | انتقال | بازداشت | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz