زمین – به زمین نشستن همراه ایرانی تلگرام

زمین – به زمین نشستن: همراه ایرانی تلگرام مکالمه ایرانی اینترنت تلگرام ک استفاده اینترنت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گواردیولا با این همه بازیکن خوب جادو نکرده است / کلوپ

سرمربی لیورپول می‌گوید عملکرد پپ گواردیولا در سیتی به این خاطر خوب بوده است که عالی ترین بازیکنان را در اختیار داشته است.

گواردیولا با این همه بازیکن خوب جادو نکرده است / کلوپ

کلوپ: گواردیولا با این همه بازیکن خوب جادو نکرده است

عبارات مهم : مونیخ

سرمربی لیورپول می گوید عملکرد پپ گواردیولا در سیتی به این خاطر خوب بوده است که عالی ترین بازیکنان را در اختیار داشته است.

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی استار، منچسترسیتی و لیورپول در حالی برابر هم قرار می گیرند که این دیدار تقابل دو مربی صاحب سبک هست. پپ گواردیولا در منچسترسیتی در آستانه کسب نخستین قهرمانی در لیگ برتر است و یورگن کلوپ هم در لیورپول که در تلاش جهت کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا هست. این دو مربی در آلمان نیز در قامت سرمربیان بایرن مونیخ و دورتموند تقابل هایی با هم داشتند.

گواردیولا با این همه بازیکن خوب جادو نکرده است / کلوپ

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول قبل از بازی با منچسترسیتی راجع به این مربی اسپانیایی گفت: گواردیولا قبلا در بایرن مونیخ و بارسلونا و الان در سیتی عالی ترین بازیکنان را در اختیار داشته است و این بازیکنان نقش مهمی در بازی ها داشتند. الان هم در سیتی بازیکنانی مثل گوندوگان، لروی سانه، گابریل ژسوس، داوید سیلوا و رحیم استرلینگ را دارد که فوق العاده هستند. البته بازی گرفتن از بازیکنان هم مهم است ولی این که دفاع ها با حرکات خود به حمله اضافه شوند که چیز جدیدی نیست و عملکرد فوق العاده مربی را نمی رساند.

واژه های کلیدی: مونیخ | لیورپول | بازیکنان | گواردیولا | پپ گواردیولا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz