زمین – به زمین نشستن همراه ایرانی تلگرام

زمین – به زمین نشستن: همراه ایرانی تلگرام مکالمه ایرانی اینترنت تلگرام ک استفاده اینترنت

گت بلاگز علم و تکنولوژی مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام به صورت کامل مسدود شد

قابلیت مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام جهت بسیاری از بازدیدکنندگان ایرانی از دسترس خارج شده است است و فعلا نمی‌توان با استفاده از اینترنت گوشی تلفن همراه و ای

مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام به صورت کامل مسدود شد

قابلیت مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام جهت بسیاری از بازدیدکنندگان ایرانی از دسترس خارج شده است است و فعلا نمی‌توان با استفاده از اینترنت گوشی تلفن همراه و اینترنت خانگی تماس رایگان تلگرامی برقرار کرد.

توانایی مکالمه خبر رسان تلگرام از بازدیدکنندگان ایرانی از دسترس خارج شد

قابلیت مکالمه صوتی رایگان در ساعت 22 روز چهارشنبه هفته گذشته، 23 فروردین ماه به صورت رسمی طبق توییت پاول دروف، مدیر عامل خبر رسان تلگرام به صورت رسمی جهت بازدیدکنندگان ایرانی فعال شد ولی بعد از عرضه این توانایی شاهد چندین مورد اختلال سرور به علت ترافیک بسیار بالای بازدیدکنندگان ایرانی بودیم ولی در ساعت 14 روز جمعه مصادف با 24 فروردین ماه بالاخره این خبر رسان به صورت همگانی از سوی اپراتورهای موبایل ایران، همراه اول، ایرانسل و رایتل مسدود شد و در ساعت 16 همان روز نیز این مسدودسازی منشتر شدن جوابیه‌هایی به آخر رسید.

عبارات مهم : همراه
مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام به صورت کامل مسدود شد

اما توصیه جالب در مضوع مسدود سازی و پرسشها توانایی تماس صوتی خبر رسان تلگرام این است که تعداد بسیار زیادی از بازدیدکنندگان ایرانی از روز گذشته حوالی ساعت 20 تا به این لحظه در استفاده از توانایی تماس صوتی با خبر رسان خبر رسان تلگرام قادر به اتصال تماس نیستند و تماس آن‌ها وصل نمی‌شود که این شواهد نشان از مسدود سازی کامل این توانایی در اپراتورهای موبایل و بعضی از شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت خانگی (ADSL+2) دارد.

مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام به صورت کامل مسدود شد

قابلیت مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام که از بستر اینترنت استفاده می‌کند با استفاده از مصرف حجم پایین اینترنت، کیفیت بالای تماس و امنیت رمز نگاری شده است یک رقیب جدی جهت مکالمه از طریق اپراتورهای گوشی تلفن همراه در کشور کشور عزیزمان ایران هست. در واقع طبق بررسی‌های انجام شده است به وسیله خبرگزاری ایلنا، استفاده از توانایی مکالمه صوتی دارای صرفه اقتصادی بسیار بالایی است آیا که شما می‌توانید با یک بسته اینترنت 200 مگابایتی یک روزه همراه اول با قمیت 1/500 تومان، بسته اینترنت 200 مگابایتی یک روزه ایرانسل با قیمت 1/200 تومان و بسته اینترنت 200 مگابایتی یک روزه رایتل با قیمت 2/000 تومان اقدام به مکالمه با بالاترین کیفیت ممکن تا 8 ساعت یعنی 480 دقیقه از طریق خبر رسان تلگرام تماس صوتی با افراد مورد نظر خود داشته باشید که این میزان نسبت به هزینه مکالمه درون و برون شبکه‌ای بسیار پایین‌تر و نشان از صرفه اقتصادی آن مخصوصا در وقت استفاده از اینترنت نامحدود خانگی دارد.

همچنین مورد نیاز به ذکر است که محمود واعظی، وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات در این خصوص گفت: ما همواره به دنبال این بودیم تصمیمی بگیریم که هم مردم راضی باشند و هم اپراتورها. البته اگر اپراتوری تشخیص دهد به دلایل اقتصادی و نه سیاسی این تماس صوتی را ارایه نمی دهند مختار است و ما نمی توانیم اجبار کنیم.

حال باید دید که بعد از چندین بار اختلال در توانایی مکالمه صوتی به علت استقبال بسیار زیاد بازدیدکنندگان ایرانی و مسدود سازی احتمالی جهت دومین بار این توانایی تازه و کاربردی در محبوبترین خبر رسان بازدیدکنندگان ایرانی، در آینده چه اتفاقی جهت توانایی مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام پیش خواهد آمد. این توانایی می‌تواند جهت کاربران، بستر مناسبی جهت انجام مکالمات صوتی با کیفیت در اینترنت و کم کردن هزینه تماس‌های داخلی و بین اپراتوری باشد.

مکالمه صوتی خبر رسان تلگرام به صورت کامل مسدود شد

منبع: ایلنا

واژه های کلیدی: همراه | ایرانی | تلگرام | مکالمه | ایرانی | اینترنت | تلگرام ک | استفاده | اینترنت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz