زمین – به زمین نشستن همراه ایرانی تلگرام

زمین – به زمین نشستن: همراه ایرانی تلگرام مکالمه ایرانی اینترنت تلگرام ک استفاده اینترنت

تصویربرداری سریال «پاهای بی‌قرار» به آخر رسید

به گزارش ایسنا، منوچهر هادی، کارگردان «پاهای بی قرار» در صفحه شخصی خود از آخر تصویربرداری این سریال بعد از یک سال خبر داد و از تمامی عوامل این پروژه تقدیر کرد. ..

ادامه مطلب

آغاز فیلمبرداری «چهار انگشت» در کشور کامبوج

فیلم سینمایی «چهار انگشت» با دریافت پروانه ساخت در کشور کامبوج برابر دوربین رفت. آغاز فیلمبرداری «چهار انگشت» در کشور کامبوج عبارات م..

ادامه مطلب

قرارداد استفاده از عروسک «جناب خان» امضا شد ، «خندوانه» به نوروز نمی رسد

به گزارش سلام سینما، محمد احسانی در ادامه راجع به نرسیدن «خندوانه» بیان کرد: «خندوانه» به علت اینکه سوله را از ما گرفتند کمی دچار تاخیر شد. تیم این برنامه اک..

ادامه مطلب

فیلم «۲۴ فریم»، آخرین ساخته کیارستمی بزودی اکران خواهد شد

فیلم «۲۴ فریم» آخرین ساخته زنده‌یاد عباس کیارستمی کارگردان مشهور سینمای کشور عزیزمان ایران و دنیا به زودی در سینماهای هنروتجربه اکران می‌شود. فیلم..

ادامه مطلب

ممنوعیت پخش تصویر بازیگران و صورت های معروف در تلویزیون توهین به مردم است / مهناز افشار

شب گذشته اکران مردمی فیلم «خانه کاغذی» با حضور مهناز افشار در پردیس آزادی برگزار شد. مهناز افشار در این مراسم به تندی از واکنش‌ها مدیران صداوسیما به علت..

ادامه مطلب

امین حیایی سر صحنه فیلمبرداری دچار سانحه شد

روزبه معینى مدیر برنامه هاى امین حیایى و مشاور پروژه سینمایى درخونگاه راجع به شکستگى پاى امین حیایى سر فیلمبردارى فیلم درخونگاه گفت: هم اکنون بازیگران و ع..

ادامه مطلب

محکومیت دکتر مرحوم کیارستمی به پرداخت دیه

مانوش منوچهری وکیل مدافع خانواده مرحوم کیارستمی با اعلام این خبر گفت: دادگاه رأی را صادر کرده ولی هنوز ابلاغ نکرده است. محکومیت دکتر مرحوم ک..

ادامه مطلب

فقط یک عمل قشنگی داشته‌ام ، بینی‌ام را عمل نکرده‌ام، بعضی بازدیدکنندگان اینترنت به همه انگ می‌چسبانند

بازیگر سریال “پنچری” گفت: شخص من در صفحه مجازی بارها پیام‌هایی مبنی بر اینکه آیا بینی‌ات را عمل کرده‌ای دریافت کردم ولی در واقع من هیچ عم..

ادامه مطلب

عالی ترین بازیگران ژانر اکشن سینمای هالیوود

سینمای پر مخاطب و جالب اکشن یکی از مهم ترین منابع درآمد فیلمسازان دنیا به خصوص سینمای هالیوود است.  عالی ترین بازیگران ژانر اکشن سینمای ه..

ادامه مطلب

مارتین اسکورسیزی فیلمی تازه راجع به جوکر می‌سازد

مارتین اسکورسیزی با همراهی سازندگان «خماری» و «۸ مایل»، برداشتی متفاوت از داستان جوکر و گاتهام را در مقام تهیه‌کننده خواهد ساخت. .. مارتی..

ادامه مطلب